468×60
468×60

Упродовж трьох тижнів мешканці області здали до поліції майже 200 одиниць зброї

zbroyaЗ 1 жовтня на території Тернопільщини розпочався місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів. Станом на 23 жовтня мешканці краю здали до територіальних відділів та відділень поліції 197 одиниць зброї та 650 боєприпасів.

Серед зданого: 41 взірець нарізної зброї, 85 – гладкоствольної, 35 – холодної. Окрім цього мешканці краю принесли до  поліції 15 спецзасобів, а саме 6 одиниць газової зброї та 9 пристроїв з гумовими кулями.

Найбільш активно зброю здають мешканці Теребовлянського, Підволочиського, Чортківського районів та міста Тернополя.

Проте не усі краяни проявляють свідомість та не поспішають скористатися місячником добровільної здачі зброї, аби добровільно здати зброю та боєприпаси до поліції. Факт незаконне зберігання вибухобезпечного предмету виявили співробітники Теребовлянського відділу поліції у 39-річного жителя райцентру. У нього вилучили предмет, ззовні схожий на тротилову шашку вагою близько 200 грам. Слідчі розпочали кримінальне провадження за статтею 263 ККУ – незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами.

Нагадуємо, місячник триватиме до кінця жовтня. Правоохоронці нагадують: саме в цей період громадяни мають змогу здати в поліцію наявну в них незареєстровану зброю, уникнувши при цьому кримінальної відповідальності, яка передбачена статтею 263 Кримінального кодексу України. Також краяни за наявності відповідних підстав  мають право зареєструвати зброю на своє ім’я.

Схожі статті