468×60
468×60

Шахраї з допомогою програм віддаленого доступу крадуть гроші з рахунків. Будьте обережні!

shahraiПрограма віддалено доступу, якою скористався пройдисвіт, аби покопирсатися в комп’ютері жительки Дніпропетровщини, в результаті дала можливість зловмисникові заволодіти чужими грошима. Жінка втратила понад 37 тисяч гривень.

На момент вчинення злочину дніпрянка гостювала у родичів в Тернополі, тому саме до місцевих поліцейських звернулася за допомогою.

Зі слів потерпілої, в мережі вона натрапила на оголошення про швидкий заробіток. У контактах побачила номер скайпу і вирішила зателефонувати. Відповів чоловік й одразу, що називається, перейшов до справи: жінку на роботу взяв, великі заробітки пообіцяв, лише поставив умову – він має отримати доступ до її комп’ютера, бо так контролюватиме виконання поставлених завдань.

Дніпрянка без вагань прийняла умови програми віддаленого доступу, а зловмисник став оперативно нишпорити по папках, запевняючи, що таким чином чистить ПК від вірусів. Жінка надякуватися не могла добродію, й не змигнула оком, як той зайшов на її сторінку в Приват 24. На запитання для чого, незнайомець переконав, що має відкрити валютний рахунок, адже зарплату вона отримуватиме в доларах. Наслідок сліпої довіри – втрачені понад 37 тисяч гривень.

Поліцейські застерігають краян бути вкрай обережними і не довіряти незнайомцям. Відкривати доступ до власного комп’ютера, а тим більше встановлених на ньому додатків, пов’язаних з вашими фінансами – категорично заборонено. Адже пройдисвіти придумують все нові й нові способи видурити ваші гроші.

Схожі статті