468×60
468×60

Перебіг виборчого процесу та підготовку до дня голосування на Тернопільщині обговорили поліцейські та представники Опори

Про зафіксовані порушення під час виборчої кампанії та забезпечення поліцейськими правопорядку на дільницях розповів у пресклубі у п’ятницю, 19 липня, заступник начальника Головного управління Національної поліції краю Михайло Білецький.  Пресконференцію на тему: «Тернопільщина напередодні дня голосування» організувала Громадянська мережа Опора.

-    З початку передвиборчої агітації до тернопільських  правоохоронців надійшло 110 заяв та повідомлень про можливі порушення. За результатами перевірки складено 50 адмінпротоколів, відкрито одне кримінальне провадження, – поінформував Михайло Білецький.

Серед найбільш поширених правопорушень – виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації без передбаченої законодавством інформації.

Заступник начальника Нацполіції краю подякував представникам Опори за тісну співпрацю під час проведення передвиборчої кампанії. Зі свого боку координатор спостереження Громадянської мережі Опора за виборами в Тернопільській області Ольга Галушка теж наголосила на активній взаємодії з поліцейськими краю під час виявлення та фіксування порушень.

З 18 липня поліцейські взяли під охорону частину виборчих дільниць, котрі уже отримали бюлетені. Правоохоронці готові до забезпечення  публічної  безпеки і правопорядку та вживатимуть заходів щодо недопущення правопорушень під час виборів.

На завершення заступник начальника Нацполіції області закликав усіх учасників виборчого процесу дотримуватися «дня тиші» та не порушувати закон.

Схожі статті

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *