468×60
468×60

Поліцейських навчали як діяти під час виникнення різних надзвичайних ситуацій на виборчій дільниці

Ефективно реагувати на правопорушення, своєчасно надавати першу медичну допомогу, правильно  поводитися у разі виявлення небезпечних предметів та виникнення непередбачуваних ситуацій на виборчій дільниці навчали сьогодні співробітників Тернопільського відділу поліції. Заняття для особового складу ініціював начальник підрозділу Сергій Гаврилюк.

-    Ви повинні відповідально віднестися до проведення позачергових парламентських виборів. Для нас важливо, аби ви вдосконалили свої знання з основ виборчого законодавства, відпрацювали алгоритм дій при різних правопорушеннях і ефективно виконували свої службові завдання у день волевиявлення громадян, – наголосив Сергій Гаврилюк.

Поліцейські повторили виборче законодавство, проаналізували найбільш типові правопорушення, які виникали під час попередніх президентських виборів.

Аби поліцейські знали, що робити при виникненні непередбачуваних ситуацій на виборчій дільниці, до проведення занять залучили медиків, вибухотехніків та  рятувальників. Правоохоронцям розповіли, як правильно надавати першу медичну допомогу, поводитися при виявленні підозрілих предметів, при отриманні повідомлення про загрозу вибуху та на що слід звернути увагу  в разі надзвичайних подій.

За словами заступника начальника Тернопільського відділу поліції Андрія Фірмана, такі навчання є необхідними та допоможуть особовому складу краще підготуватися до виборів. Оскільки на поліцейського покладені основні завдання із забезпечення  безпеки на виборчій дільниці, він має володіти знаннями не лише із основ виборчого законодавства, а й практичними навичками із надання медичної допомоги, запобігання різним надзвичайним ситуаціям.

Схожі статті

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *