468×60
468×60

Тернопільські виші повинні прослідкувати, аби випускники-іноземці вчасно виїхали з України

migraciynaУ період випускних іспитів у вищих навчальних закладах, міграційники нагадують, що посвідка на тимчасове проживання в Україні, яку іноземці отримують, приїхавши до на нас навчання, діє допоки вони є студентами. Закінчивши навчальний заклад іноземці зобов’язані покинути територію нашої держави.

Після скасування посвідки, колишні студенти мають 7 днів для того, аби виїхати з України. Триваліше перебування буде нелегальним, за що передбачена адміністративна відповідальність відповідно до ст. 203 КУпАП.

В обласному управлінні міграційної служби наголошують, що виші, як юридичні особи, які приймають іноземців, повинні забезпечити своєчасне роз’яснення їм прав, свобод і обов’язків, передбачених законодавством України.

Також адміністрація навчальних закладів несе відповідальність за своєчасне оформлення документів на право їх перебування в Україні, пересування по території країни і виїзд з України після закінчення визначеного терміну. Порушення цих Правил навчальними закладами, тягне за собою адміністративну відповідальність згідно ст. 204 КУпАП.

Схожі статті