468×60
468×60

Студент тернопільського вишу торгував наркотиками

narkota1В ході проведення профілактичних заходів з нагляду та контролю за виконанням законодавства в міграційній сфері під умовною назвою “Мігрант”, до поліцейських управління протидії наркозлочинності звернувся із заявою місцевий житель.

Чоловік повідомив, що студент  одного із місцевих навчальних закладів торгує наркотиками. Заборонені речовини, а саме марихуану, він продає не лише студентам, але й пересічним громадянам.

За словами Михайла Димиди, начальника УПН в області, оперативники почали перевіряти отриману інформацію. Як стало відомо, підозрюваний – це громадянин арабської республіки Єгипет. Чоловік навчається на четвертому курсі. На території України він перебуває легально.

Під час проведення оперативної закупки, яка відбувалася під процесуальним керівництвом Тернопільської місцевої прокуратури, правоохоронці затримали іноземця. За грам трави він просив 350 гривень. Єгиптянину оголосили підозру відповідно до статті 307 частина 2 ККУ.

Тернопільський міськрайонний суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави у розмірі 153 тисячі гривень.

Встановлюють оперативники звідки студент брав наркотики та кому їх реалізовував. Триває слідство.

Схожі статті