468×60
468×60

Продаючи швейну машинку через інтернет, тернополянка залишилася без грошей та товару

shveynaЖертвою шахрайської схеми стала 37-річна жителька Тернополя. Жінка через інтернет продавала швейну машинку, а натомість залишилася без грошей та товару.

Як встановили правоохоронці, потерпіла на одному із сайтів розмістила оголошення про продаж швейної машинки. Згодом до неї зателефонував незнайомець, який сказав, що хоче придбати товар, проте сам приїхати за ним не зможе.

Запропонував, що до жінки під’їде таксі, забере швейну машинку і вона сяде разом з ним і під’їде до покупця за розрахунком. Надалі зловмисник через водія підтримував зв’язок з своєю жертвою. Таксист привіз жінку за вказаною покупцем адресою і сказав їй йти забирати гроші.

В цей час шахрай наказав водієві відвести машинку в інше місце, де її забере людина. Таксист привіз та передав товар незнайомцю, який з ним розрахувався за послуги перевезення.

Власниця швейної машинки зрозуміла, що її ошукали, коли прийшла за вказаною адресою, а там нікого не виявилося. За допомогою звернулася до працівників поліції.  Збитки оцінила у 10 тисяч гривень.

Правоохоронці встановили звідки надходили дзвінки до потерпілої та вживають заходів щодо розкриття злочину.
Поліцейські вкотре застерігають краян  проявляти пильність, не довіряти незнайомцям та не вестися на їхні оманливі пропозиції.

Схожі статті

-1 коментарі

  1. Адрій

    Аналогічна ситуація була зі мною минулого тижня. Різниця в тому, що я відмовився виходити з таксі, хоч покупець і наполягав.
    Відповідно, таксист також не отримав грошей за перевезення, так як я відмовився йому платити, мотивуючи це тим, що замовляв послугу доставки не я. На пропозицію викликати поліцію, таксист відмовився.
    Телефон псевдо купця – 098-1986147

Comments are closed.