468×60
468×60

На Тернопільщині триває операція “Зброя-вибухівка”

zbroyaНа території краю  розпочалися оперативно-профілактичні заходи щодо виявлення та вилучення з незаконного обігу зброї, боєприпасів та вибухових речовин. Їх мета – стабілізація криміногенної ситуації в області, адже відповідно до статті 263 Кримінального кодексу України, особам, які незаконно зберігають зброю і вибухівку, загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

20 травня у жителя району правоохоронці вилучили небезпечний предмет. Санкціонований обшук поліцейські провели у 48-річного жителя райцентру Козова, маючи обґрунтовані підозри у причетності чоловіка до вчинення правопорушення.

Втім, виявилося, що він ще й зберігає за місцем проживання предмет, схожий на вогнепальну зброю ( стартовий пістолет). Відтак виявлене вилучили та направили на експертне дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС .

За фактом виявленого правопорушення розпочато ще одне досудове розслідування щодо незаконного зберігання зброї згідно ч.1 ст.263 ККУ. Походження вилученого встановлюється.

Оперативно-профілактичні заходи на території Тернопільщини триватимуть до 20 червня.

Схожі статті