468×60
468×60

На Тернопільщині до кінця травня триватиме операція “Мігрант”

migrantЗниження кримінальної активності іноземців шляхом розкриття вчинених ними кримінальних правопорушень – одне з основних завдань поліції в ході профілактичних заходів під умовною назвою Мігрант». Підготовчий етап тривав з 1 по 15 березня, а практичний стартував 16 березня і триватиме до кінця травня.

- Це спільні заходи поліції, прикордонників і Міграційної служби, – каже начальник відділу по боротьбі зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми в Тернопільській області Олександр Буняк. – Ми отримали списки іноземців, осіб без громадянства, щодо яких прийнято рішення про примусове повернення в країну походження, але які на сьогоднішній день ухиляються від його виконання.

Перевіряють правоохоронці усіх, хто має посвідки на тимчасове та постійне місце проживання. Аналізують інформацію, щодо іноземців які вчиняють кримінальні правопорушення з метою документування їх злочинної діяльності – це підроблення посвідок, довідок, документів, відтиски штампів про перетин державного кордону, про осіб іноземців, які незаконно переправляють через державний кордон України.

- Ми опрацьовуємо інформацію про іноземних громадян, осіб без громадянства, які розшукуються правоохоронними органами України та іноземних держав за вчинення кримінальних правопорушень й можуть перебувати на території України. Спільно з ДМС ми моніторимо речові та продовольчі ринки, торговельні майданчики, вокзали та прилеглі до них території, місця тимчасового проживання та перебування іноземців, гуртожитки, готелі,  у тому числі місця навчання, грально–розважальні заклади.

З початку проведення практичного етапу вказаних заходів на території Тернопільської області до їх проведення було залучено 6247 працівників поліції. За вчинення адміністративних правопорушень, вчинених іноземцями, складено 114 адмінпротоколів.
За час проведення заходів на іноземних громадян накладено штрафів на суму більш як 24 тисячі гривень.

Схожі статті