468×60
468×60

Щоб педалі не крутив чужий, бережіть велосипед від крадіжки

velosypeНеможливо не помітити, як щороку на вулицях збільшується кількість велосипедистів. Разом з тим росте й кількість ласих до чужих роверів.

Два велосипеди за минулу добу вдалося викрасти велозлодіям у Тернополі. Обидва – зі сходової клітки.

Правоохоронцям вдалося встановити особу причетну до однієї з крадіжок. Ним виявився 18-річний мешканець обласного центру. Хлопчина приходив у гості до друзів і пригледів, що мешканці однієї з квартир в багатоповерхівці постійно залишають велосипед на сходовій клітці. Вирішив привласнити. Продати крадене злодій ще не встиг, тож власники отримають назад свій двоколісник.

Однак так щастить не всім. Нагадуємо: єдиний 100% спосіб вберегтися від крадіжки велосипеда – не залишати його без нагляду.

Замки – не панацея, навіть якщо придбати ну дуже дорогий велозамок. Фактично всі без винятку замки можна або перекусити або відімкнути. Це лише питання часу. Звісно замок потрібен, але лише для того, аби навіть на декілька хвилин не залишати велик без будь якого способу захисту. Найбільш надійними вважаються цільнометалеві U-подібні замки так звані U-lock. Але й їх крадії ламають ломом. Тому, якщо навіть таким замком причепити транспорт на сходовій клітці, вранці його вже можна не побачити.

Не покладатися на відеокамери. Часто велосипедисти залишають свої ровери без нагляду, сподіваючись на камери спостереження.

Не залишати в під’їзді. За таких умов у крадіїв вдосталь часу, щоб відкрити або зірвати замок. Незручно однак надійно -  завозити велосипеди в квартиру.

Регулярність – зло для велосипедиста. Якщо ви щодня, наприклад, їздите на роботу на велосипеді і день у день пристібаєте його в одному і тому ж місці, то тим самим збільшуєте ймовірність того, що ваш велосипед вкрадуть.

Ще  одна рекомендація – зробити фото свого велосипеда, і номер, який зазвичай розміщують на рамі. Бо ж якщо  раптом вам не пощастило і ви стали жертвою велокрадіїв, це допоможе у пошуках.

Схожі статті