468×60
468×60

Як проголосувати на закордонній дільниці, пояснили у міграційній службі

vybory31 березня відбудуться Вибори Президента України! Отож, у міграційній службі області найважливішу інформацію:

Виборчий бюлетень видається громадянинові України, якому виповнилось 18 років і якого включено до списків виборців на виборчій дільниці. Уточнити наявність власного прізвища та правильність його написання у списку виборців на своїй виборчій дільниці громадяни мали можливість можна до 25 березня.

В Україні виборчий бюлетень видається на підставі паспорта громадянина України у формі ID-картки або паспорта-книжечки. Власникам ID-карток
жодних додаткових документів (витягів, довідок тощо) на виборчій дільниці подавати НЕ потрібно! . Свої основні функції пластикові паспорти виконують і без зчитування інформації з чіпа.

Громадяни України, які перебувають чи постійно проживають за кордоном, теж мають можливість здійснити волевиявлення. Для того щоб проголосувати, вони мали завчасно подбати про включення до списків виборців на закордонних  виборчих дільницях, на яких вони планують голосувати. У день виборів, для отримання бюлетеня, вони мають пред’являти паспорт громадянина України для виїзду за кордон.

Громадянам України, які тимчасово перебувають в Російській Федерації та мають паспорти громадянина України (тобто «внутрішній українській паспорт»), Міністерство закордонних справ рекомендує голосувати за місцем своєї реєстрації в Україні.

Схожі статті