468×60
468×60

Безпечність людей – нажива для злодіїв

kradigka barsДесять хвилин знадобилося злодію, аби викрасти з автомобіля сумку з грошима. Злочин трапився 22 березня близько 11:00 в Чорткові. За словами потерпілого, він припаркував свій транспортний засіб біля магазину. Його не було близько п’ятнадцяти хвилин – переносив товар з автівки до торгового закладу.

За цей час невідомий шляхом вільного доступу забрав сумку, в якій було близько трьох тисяч гривень. На місці злочину працювали криміналісти. Правоохоронці встановлюють особу,яка причетна до злочину. Даний факт внесений в Єдиний реєстр досудових розслідувань за статтею 185 частина 1 ККУ – крадіжка.

Працівники поліції просять водіїв бути пильними та не залишати в машинах цінні речі. Найчастіше здобиччю для автозлодіїв стають GPS-навігатори, відеореєстратори, антирадари, автомагнітоли, акустика. З салонів авто також зникають сумки і барсетки, пакети з продуктами та одягом.

Пам’ятайте, що увагу злочинця може привернути все, що лежить на видному місці. І навіть тоді, коли річ не має цінності, вам можуть нанести матеріальні збитки, розбивши скло в авто.

Ніколи не залишайте свій автомобіль відкритим, навіть якщо вийшли на хвилинку в магазин. Якщо вам потрібно припаркувати машину на ніч, виберіть добре освітлене місце або стоянках, які охороняються, а також подбайте про обладнання з надійною сигналізацією.

Схожі статті