468×60
468×60

Шахрайська схема допомогла пройдисвітам спустошити кишені тернополянки

shahraiМайже дві тисячі гривень перерахувала жителька обласного центру невідомому чоловікові. За словами потерпіло,ї повіривши додзвонювачу, вона стала жертвою аферистів.

Як вдалося встановити правоохоронцям, до жительки Тернополя зателефонував невідомий, в голосі якого жінка впізнала онука. Шахрай розповів, що йому необхідна готівка в розмірі 1800 гривень. Він попросив пенсіонерку переказати кошти на вказаний ним мобільний рахунок. Потерпіла одразу погодилася та за декілька хвилин здійснила транзакцію. Вже згодом, коли вона зв’язалася з родичем, то зрозуміла, що її ошукали. За допомогою звернулася до поліцейських.

За фактом шахрайства відкрито кримінальне провадження відповідно до частини 1 статті 190 ККУ.

Поліцейські наголошують -  ніколи і ні за яких обставин не довіряти невідомим додзвонювачам, оскільки  аферисти телефонують всім підряд, і якась частина абонентів обов’язково повірить їм та віддасть власні заощадження.

Також пройдисвіти телефонують до певного кола осіб, яких знають і мають на меті ошукати. Вони можуть володіти інформацією про своїх жертв, аби в тих не виникало ніяких сумнівів.

Якщо до вас телефонують з інформацією про ваших близьких та рідних, не панікуйте, а ставте чіткі запитання. Після цього додзвонювач неодмінно поставить слухавку. Найкраще  – це зателефонувати родичам  та спростувати свої здогадки.

Схожі статті