468×60
468×60

Поліцейські охорони піймали злодія-рецидивіста на місці злочину

IMG_1756Тернопільська поліція охорони спіймала «на гарячому» нічного злодія, який має в своєму злочинному «доробку» 10 фактів притягнення до кримінальної відповідальності.

Підозрюваний -  неодноразово перебував в місцях позбавлення. Цього разу до своєї «справи» вирішив підійти професійно. Об’єктом злочину обрав продуктовий магазин в центрі міста.

Ще вдень зловмисник навідався до торговельного закладу, аби розгледіти усе, що там продається та поспостерігати за касовим апаратом. Дочекавшись ночі, попрямував до магазину.

Проник досередини, пошкодивши віконні металопластикові ролети та розбивши скло. В приміщенні одразу ж спрацювала тривожна сигналізація.

Прибувши на місце події, наряд реагування Управління поліції охорони в Тернопільській області виявив сліди проникнення в приміщення, а також невідому особу, яка, побачивши поліцейських охорони, намагалася втекти.

Втікача піймали на місці скоєння злочину. Під час проведення особистого огляду у нього виявили сімсот десять гривень і знаряддя злочину – ножиці для різки металу та захисні рукавиці, заздалегідь підготовлені для «делікатної роботи» по віджиму металопластикових ролетів.

Зловмисника доправили до Тернопільського відділу поліції. Тривають слідчі дії.

Схожі статті