468×60
468×60

Правоохоронці Тернопільщини готові до забезпечення правопорядку на фестивалі «Дзвони Лемківщини»

76ff858484ff52a3e6e147f46683d236_XL3-5 серпня в урочищі Бичова Монастириського району традиційно відбудеться ХІХ Всеукраїнський фестиваль лемківської культури «Дзвони Лемківщини».  Головне завдання правоохоронців під час святкувань – ефективна організація заходів із охорони громадського порядку.

Загалом задля безпеки учасників фестивалю посилено нестимуть службу маже двохсот співробітників поліції Тернопільщини. Вже традиційно на святкування прибудуть закордонні делегації, представники органів влади, відомі діячі. Поліцейські розгорнуть оперативний штаб, патрулюватимуть схеми заїзду-виїзду автотранспорту, забезпечуватимуть публічну безпеку на усій  території проведення фестивалю, аби кожен з учасників та гостей фестивалю почувався безпечно.

Свою службу правоохоронці розпочнуть у п’ятницю 3 серпня, і триватиме вона до моменту від’їзду останнього учасника культурно-масового заходу.

Поліцейські звертаються до краян, які планують відвідати фестиваль, не порушувати правопорядок та проявляти гостинність і толерантність до усіх учасників і гостей заходу.

Схожі статті