468×60
468×60

Зверніть увагу! Шахраї придумали новий спосіб зняття коштів з мобільних рахунків

shahraiЗбаражчанка стала жертвою нового мобільного шахрайства. З її контрактного рахунку одного з мобільних операторів після дзвінка незнайомця зникли 62 гривні, які були на балансі, та з’явилося майже 1300 гривень боргу.

Правоохоронці відкрили за даним фактом кримінальне провадження за статтею 190 Кримінального кодексу  – шахрайство.   Деталі афери, з якою на Тернопільщині зіштовхнулися вперше, ще з’ясовують.

Зі слів жінки, спочатку на її на телефон прийшло повідомлення про проблеми з мобільним номером, через які може бути припинено надання послуг. Пізніше зателефонував незнайомець, який назвався представником мобільного оператора, для усунення проблем він попросив продиктувати код, який надійшов збаражчанці в смс, що жінка і зробила. Після такої допомоги у потерпілої власне і почалися проблеми, з її номера була здійснена масова розсилка повідомлень, яка й обійшлася їй у кругленьку суму.

Попередньо встановлено, що коштами потерпілої шахраї розрахувалися за платну розсилку смс-повідомлень.

Правоохоронці просять краян врахувати, що шахраї придумують все нові мобільні афери, які надзвичайно важко передбачити. Аби вберегтись від них, намагайтесь не повідомляти жодних кодів, які приходять на ваш мобільний, стороннім особам. Якщо ж маєте сумніви, телефонуй на загально відомі гарячі лінії мобільних операторів.

Схожі статті