468×60
468×60

Обережно! Крадії маскуються під соцпрацівників

groshiДнями пенсіонера з Тернополя обікрала невідома жінка, яка назвалася соціальною працівницею. Пройдисвітка обіцяла виплатити старенькому матеріальну допомогу, а натомість поцупила останню пенсію. Прикро, але такий випадок не перший, та, попри усі застереження літні, люди продовжують втрапляти в тенета шахраїв.

Потерпілий розповів, що того дня ходив до крамниці, а коли повернувся додому, під під’їздом на нього чекала незнайомка. Жінка назвалася соцпрацівницею й повідомила, що принесла матеріальну допомогу від держави. Напросилася зайти до квартири, мовляв, там зручніше заповняти необхідні документи. Вже в оселі старенького незнайомка попрохала склянку води, а сама тим часом обнишпорила кімнату й поцупила 1700 гривень та 5 фунтів стерлінгів, відтак накивала п’ятами.

Зрозумівши, що в нього в помешканні побувала злодійка, чоловік звернувся до поліції, але описати кривдницю не зумів. Правоохоронці вживають заходів по встановленню особи крадійки, а краян тим часом застерігають бути обачними.

Схожі статті