468×60
468×60

На Тернопільщині підбили результати профілактичних заходів з протидії нелегальній міграції

migraciyaВпродовж дев’яти днів 16 іноземців притягнуто до адміністративної відповідальності за порушення правил перебування в Україні, а 2 наших співвітчизників – за сприяння їм у скоєні цих правопорушень. Такі результати проведення цільових профілактичних заходів з виявлення іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають на території України, які проводили на Тернопільщині працівники міграційної служби.

Також в ході перевірки дотримання законодавства України в міграційній сфері навчальними закладами та організаціями, які приймають іноземців, УДМС у Тернопільській області притягнуто до адміністративної відповідальності за порушення правил прийняття на навчання іноземців (ст.204 КупАП) відповідальних осіб одного місцевого вишу.

В ході перевірок міграційники спільно з поліцейськими на центральному ринку Тернополя виявили двох іноземних громадян, які перебували на території України без законних підстав. Щодо нелегалів вжито заходів адміністративного впливу та прийнято рішення про їхнє примусове повернення.
Загалом, щодо 12 іноземців, які перебували в Україні незаконно, прийнято рішення про примусове повернення з України, одному з них заборонено в’їзд в нашу державу.

Під час проведення цільових профілактичних заходів з виявлення іноземців та осіб без громадянства, які нелегально перебувають в Україні, УДМС у Тернопільській області подано до суду 2 адміністративних позови про примусове видворення за межі України іноземних громадян. Тернопільським міськрайонним судом задоволено всі позовні вимоги, рішення про примусове видворення іноземців за межі України виконані.

Схожі статті