468×60
468×60

Кількість обдурених “Хеліксом” людей зростає щодня

хеликс-3130 обдурених вкладників ТОВ “Хелікс Кепітал Україна”, які втратили більше 15 мільйонів гривень, зареєстрували на сьогодні правоохоронці Тернополя.

Проте ця кількість ще не остаточна, кажуть в нацполіції. Щодня до слідчих надходять заяви від ошуканих жителів Тернопільської, Львівської, Рівненської, Івано-Франківської областей.

У ході слідчо-оперативних дій були проведені обшуки у трьох головних фігурантів справи. Усі вони мешкають в Києві.

У керівників “Хеліксу” арештовано 30 банківських рахунків, 12 автомобілів загальною вартістю більше мільйона доларів, 7 елітних квартир у Тернополі та столиці, кілька будинків, а також цінні речі та майже 500 тисяч гривень. Загальна сума арештованого майна становить не один мільйон доларів.

Усіх трьох фігурантів фінансової піраміди затримали. Їм суд обрав запобіжний захід тримання під вартою з можливістю внести заставу. Цією нагодою скористалися підозрювані і, сплативши 8,5 мільйонів, вони вийшли на волю.

Слідчі звертаються до людей, не вірити інформації, яку представники “Хеліксу” розповсюджують у соцмережах. Всі статті – черговий обман, аби вкладники не вимагали повернення коштів. Застерігають правоохоронці не вступати у нові компанії, створені колишніми представниками піраміди.

Окрім цього є інформація, що учасники фінансової піраміди розсилають смс-повідомлення до клієнтів з вимогами не писати заяви у правоохоронні органи, бо в такому випадку грошей їм не віддадуть.

У середу, 14 грудня, в апеляційному суді розглядалася скарга адвокатів шахраїв. Вони вимагали зменшити суму застави та змінити запобіжний захід. Проте суд дане клопотання відхилив.

За словами старшого слідчого в особливо важливих справах СУ ГУНП в Тернопільській області Андрія Зубко, у ході слідства стало відомо, що один з керівників “Хеліксу” свого часу був сотником МММ-руху і досвід шахрайства 90-х років використав при створенні фінансової піраміди “Хелікс Кепітал” зі стартовим капіталом у 451 фунт стерлінгів.

Правоохоронці звертаються до людей не вірити даним шахраям та писати заяви до правоохоронних органів. Лише поліцейські та суд зможуть допомогти обдуреним вкладникам повернути гроші.

Схожі статті