468×60
468×60

Майже три години мешканці трьох сіл перекривали чернівецьку трасу

дорогаІнформація про масове скупчення людей на пішохідному переході поблизу села Острів Тернопільського району надійшла в районне відділення поліції о 8:20. На місце події одразу виїхала слідчо-оперативна група.

За словами начальника Тернопільського відділення поліції Петра Гукалюка, у селищі Велика Березовиця на дорогу вийшли невдоволені жителі сіл Скоморохи, Смолянка та Прошова. Люди без зупинки переходили дорогу у межах нерегульованого пішохідного переходу.

В такий спосіб вони протестували проти місцевого перевізника. Учасники акції стверджують, що він постійно порушує графік перевезень, водії поводяться грубо і не зважають на людей.

Дана проблема, кажуть жителі району, триває уже майже 5 років. Люди постійно судяться, але результату нуль. Навіть коли райдержадміністрація скасовує угоду з даним перевізником, останній її через апеляційний суд поновлює.

На місце мирної акції виїжджали керівники Головного управління Нацполіції краю, очільники області та району. У ході переговорів люди погодилися час від часу пропускати транспорт.

Закінчилася акція об 11:10. Продовжиться обговорення проблеми у кабінеті керівника Тернопільського району. Ініціативна група близько 14:00 зустрічатиметься з очільником і разом вони вирішуватимуть питання, що і як робити далі.

Схожі статті