468×60
468×60

Оператор РЕМу з Тернопільщини привласнювала кошти, сплачені людьми за електроенергію

groshiКошти, які жителі Кременця оплачували за послуги електормереж, оператор районного РЕМу клала до власної кишені.

Зі слів начальника Кременецького відділу поліції Володимира Галевича, правоохоронці задокументували одинадцять випадків шахрайства, вчинених місцевою жителькою.

Жінка, працюючи оператором районних електромереж, обслуговувала населення, приймаючи платежі на використану електроенергію. Щоправда, людські гроші до каси підприємства так і не доходили – осідали в кишені працівниці.

Що за оплачені послуги їм не видають жодних підтверджуючих документів, кременчани спочатку не звертали уваги. Працівниця, що брала гроші і не видавала квитанцій, заспокоювала абонентів, мовляв, не хвилюйтеся, все буде добре. Люди їй довіряли, але через деякий час на їхні адреси почали надходити листи про заборгованість.

У процес втрутилися кременецькі поліцейські. Володимир Галевич розповідає, що підозрювана за один раз клала до кишені від двохсот до семисот гривень, мотивуючи це потребою в матеріальних коштах. Як планувала повертати – невідомо.

Щодо підозрюваної розпочато кримінальне провадження за частиною другою статті 190 ККУ – шахрайство. Проводиться досудове розслідування.

Схожі статті