468×60
468×60

Майже 90 тисяч гривень втратили чортківчани після “співпраці” із шахраєм

zlodiiНа Чортківщині правоохоронці піймали шахрая. За словами начальника місцевого райвідділу міліції Валентина Юрчака, це мешканець райцентру, 1989 року народження. Раніше проблем із законом у чоловіка не було.

Правоохоронці з’ясували, що підозрюваний причетний до багатьох фактів шахрайств, в яких жителі Чортківщини втратили майже 90 тисяч гривень.

В основному чоловік видурював у людей гроші, обіцяючи продати ту чи іншу річ в кілька разів дешевше від реальної вартості.
Мешканець села Звиняч ще у липні замовив у шахрая мобільний телефон. Гроші проплатив, а це 2400 гривень, а товар так і не отримав.

В таку ж пастку потрапила і чортківчанка. Вона захотіла придбати Ноутбук за 3900 гривень.

Шість тисяч триста втратив ще один житель райцентру. Йому шахрай пообіцяв дістати новий якісний недорогий ноутбук та мобільний телефон.

Правоохоронці кажуть, що “реалізовував” свій неіснуючий товар чоловік серед знайомих та друзів. У багатьох односельчан під різними приводами позичав гроші, які також не повертав.

Люди раніше не зверталися у міліцію, оскільки сподівалися на добросовісність знайомого. Проте, коли почули, що потерпілих чимало, почали звертатися із заявами у правоохоронні органи.

Шахрая піймали. Він у скоєному зізнався і сказав, що гроші людям повертати не збирався, бо усі витратив на розваги та покупки.

За усіма фактами порушені кримінальні провадження за статтею 190 частина 1 – шахрайство. Правоохоронці перевіряють причетність чоловіка і до інших злочинів. Триває слідство.

Схожі статті