468×60
468×60

Подбайте про безпеку, паркуючи автомобіль на ніч в дворі свого будинку

avtoДо працівників міліції все частіше надходять повідомлення про крадіжки з транспортних засобів. Минулої доби двоє жителів Тернополя потерпіли від автозлодіїв. З однієї машини викрали відеореєстратор, з іншої – особисті речі власника.

Обидві машини, які обікрали, були припарковані в дворах будинків. До салонів злодії проникли вночі, розбивши вікна. Потерпілі виявили крадіжки лише вранці та звернулися за допомогою до правоохоронців. Злодіїв розшукують.

Якщо ви володієте інформацією, яка зможе допомогти правоохоронцям встановити осіб, котрі причетні до скоєного, звертайтеся до відділення міліції або телефонуйте на лінію «102».

Як свідчить міліцейська статистика, все частіше автомобілі, залишені без нагляду, особливо в нічний час, стають об’єктами протиправних зазіхань.

Найбільш дієва порада, як вберегтися – не залишати в салонах цінні речі, які можуть привертати увагу злодіїв: барсетки, мобільні телефони, ноутбук, відеореєстатори, сумки тощо.

Паркуйте автомобілі тільки на стоянках з охороною або в гаражах, оснащуйте транспорт надійними сигналізаційними системами. Виходячи з автомобіля навіть на кілька хвилин, не забувайте замикати його.

Схожі статті