468×60
468×60

Впродовж місяця тернопільські міграційники видворили двох нелегальних мігрантів

migraciyaТернопільські міграційники нещодавно видворили з України двох нелегальних мігрантів – громадян Індії та Нігерії.

22-річного нелегального мігранта з Індії працівники міграційної служби та СБУ області під час спільних відпрацювань виявили в одному з тернопільських гуртожитків. У ході перевірки з’ясувалося, що в іноземця немає жодних законних підстав для перебування в Україні і виїхати він мав ще кілька місяців тому. На початку липня Тернопільський міськрайоний суд задовольнив позов міграційної служби щодо примусово видворення іноземця.

Днями міграційники супроводили нелегала до столичного аеропорту, звідки він вилетів на батьківщину.

Кількома тижнями раніше, всупереч власному бажанню, довелося покинути Україну і 21-річному громадянину Нігерії. Іноземець приїхав в Україну на запрошення донецького вишу. Коли ситуація на Донбасі загострилася, він переїхав у Тернопіль, але до навчання не повернувся. Вже не будучи студентом, він мав самостійно покинути Україну, однак цього не зробив. Відтак виїхати довелося за рішенням суду.

У міграційні службі наголошують, що згідно Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства», іноземці та особи без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах, користуються тими ж правами і свободами, а також мають ті ж обов’язки, що і громадяни України. А в разі порушення Конституції чи Законів України іноземці несуть відповідальність згідно нашого законодавства.

Довідково: З початку року на Тернопільщині виявлено 43 нелегальних мігрантів, 6 – видворено з України, щодо 3 прийнято рішення про заборону в’їзду.

Схожі статті