У вчиненні крадіжок співробітники Тернопільського міськвідділу міліції підозрюють 43-річну жительку обласного центру. Жінка, влаштувавшись нянею в одну із тернопільських родин, тривалий час обкрадала своїх господарів. За півроку винесла з чужого помешкання золоті вироби загальною вартістю 73 тисячі гривень.
Як розповів тимчасово виконуючий обов’язки начальника слідчого відділення Тернопільського міськвідділу міліції Дмитро Пастернак, із заявою про крадіжку до правоохоронців звернулася жителька обласного центру. Жінка повыдомила, що з її квартири зникла частина золотих виробів. У протиправному вона запідозрила хатню робітницю.
Міліціонери почали встановлювати обставини злочину та перевірили версію потерпілої. Її підозри виявилися небезпідставними. Саме 43-річна жінка, яка допомагала заявниці по господарству, виявилася причетною до крадіжок коштовностей.
Підозрювана близько трьох років тому влаштувалася у родину тернополян. В її обов’язки входив догляд за двома дітьми дошкільного віку та допомога по господарству.
Робота няні влаштовувала роботодавців до тих пір, поки господиня не помітила зникнення ювелірних прикрас зі шкатулки на загальну суму понад 70 тисяч гривень.
Підозрювана зізналася, що спокусилася на чуже майно. Як з’ясувалося, першу крадіжку вона вчинила наприкінці минулого року. Спочатку взяла зі шкатулки золотий ланцюжок. Згодом брати ювелірні вироби вона стала дедалі частіше.
Крадені коштовності лиходійка здавала до ломбарду, виручивши за все більше 20 тисяч гривень. Гроші витратила на особисті потреби.
Стосовно підозрюваної розпочато кримінальне провадження за частиною 2 статті 185 ККУ – крадіжка, вчинена повторно. Санкції статті передбачають арешт на строк від трьох до шести місяців або обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк.
Ну а зачем же соблазнять драгоценностями если можно было держать их например в сейфе, деньги на няньку есть а на сейф нет.