468×60
468×60

На сайті оголошень “OLX” обдурюють по-новому

1Новий вид шахрайства з’явився на сайті оголошень “OLX”. Шахраї заробляють на довірі замовників. Аферисти розміщують оголошення про продаж велосипедів, побутової техніки та інших товарів. Додають до тексту і фотографії.

Як з’ясувалося, оголошення та фото одного і того ж товару продається декілька разів. Його подають від імені кількох людей, вказують різні номери телефонів та населені пункти. Ціна за один і той ж товар також різна – або дешевша від попередньої, або дорожча.

Продавці навіть погоджуються на оплату після доставки. Саме цим і підкуповують бажаючих придбати товар.

Єдина умова – оплатити наперед гроші за доставку. Сума залежить від ваги та відстані – тому коливається. Саме на оплаті за доставку і дурять замовників. Люди перераховують продавцеві гроші, але товар не приходить. В деяких випадках – покупку відправляють, але суму за доставку ніхто повертати не збирається і вартість товару не зменшується.

Правоохоронці радять переглядати сайт оголошень на предмет однакових фото товару, не перераховувати гроші наперед ні за доставку, ні за сам товар.

Схожі статті

-1 коментарі

  1. OlxSupport

    Доброго дня
    Останнім часом випадки шахрайства почастішали. Ми рекомендуємо здійснювати угоди у власному місті з рук у руки. А в разі оформлення доставки замовляти послугу післяплати і сплачувати за товар і доставку лише після отримання товару та його огляду.
    Офіційна підтримка Olx

  2. Василий

    Если народ считает, что на Olx работают сплошь ангелы, то ответьте мне, для какой такой “безопасности” собираются персональные данные покупателей. И какие меры защиты интересов продавцов и покупателей предпринимались когда-либо этой структурой?

Comments are closed.