468×60
468×60

За фактом ухилення від призову за мобілізацією на Тернопільщині відкрито 83 кримінальних проваджень

armia83 кримінальних проваджень за фактом ухилення від призову за мобілізацією (ст. 336 Кримінального кодексу України) розпочали правоохоронці Тернопільщини станом на 20 квітня.

За словами начальника відділу слідчого управління Рустама Гикавчука, відповідно до результатів проведеного досудового розслідування 12 кримінальних проваджень направлено до суду, 6 закрито, 1 досудове розслідування зупинено у зв’язку із ухиленням підозрюваного від органів слідства, а по 64 триває досудове розслідування.

Від початку 2015 року слідчі Тернопільщини відкрили 14 кримінальних проваджень за фактами перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України за ознаками злочину, передбаченого статтею 114-1 ККУ.

У своєму листі на ім’я начальника обласного управління міліції Олександра Богомола, Тернопільський обласний військовий комісар заявив, що в області виникла загрозлива ситуація щодо проведення часткової мобілізації людських та транспортних ресурсів для виконання завдань Збройних Сил України та інших військових формувань.

Володимир Катинський стверджує, що четверта хвиля часткової мобілізації на території краю виконана лише на 62%.

На сьогодні військові комісаріати Тернопільщини уже склали 426 адміністративних протоколів та вісімдесят кримінальних проваджень.

Усі дані, зібрані та подані військкоматами, перевіряють правоохоронці.

Схожі статті