468×60
468×60

Про злочини проти довкілля начальник обласної міліції попросив повідомляти йому особисто

Зустрічі з громадськими організаціями, трудовим колективом Бережанського агротехнічного інституту та особовим складом райвідділу міліції провів керівник обласного управління внутрішніх справ Олександр Богомол.

Проблемні питання щодо роботи працівників міліції обговорили місцеві активісти з очільником обласного управління.

Присутні скаржилися на бездіяльність правоохоронців щодо ліквідації точок продажу сурогату, махінацій по розробках кар’єрів та незаконну вирубку лісу на Бережанщині. Прозвучали й претензії до роботи окремих підрозділів райвідділу. Усі зауваження начальник обласного управління взяв під особистий контроль, пообіцявши належну реакцію на озвучені проблеми.

Олександр Богомол попросив телефонувати йому особисто на мобільний у разі виявлення будь-яких із зазначених правопорушень.

Учасники зустрічі обговорили питання реєстрації волонтерської діяльності та перевірки таких організацій на наявність відповідних документів. Як зазначають активісти, у такий спосіб можна уникнути багатьох шахрайських дій з боку псевдоволонтерів.

Задля злагодженої взаємодії громадські активісти запропонували начальнику обласного управління створити при райвідділі громадську раду, яка допомагала б у вирішенні всіх проблемних ситуацій в районі. Цю ідею очільник міліції підтримав.

Із завдань, які сьогодні стоять перед правоохоронцями області, Олександр Богомол розпочав свою зустріч із працівниками Бережанського агротехнічного інституту. Він доповів присутнім про реформи, які відбуваються у міліцейському відомстві, поінформував про розкриття в області ряду резонансних злочинів. Не оминув керівник обласного управління і питань корупції та методів боротьби правоохоронців з хабарниками та корупціонерами.

Закликав Олександр Богомол громадою боротися з такими негативними явищами, як пияцтво та наркоманія серед молоді, а також розповів про хід та проблеми мобілізації.

Олександр Богомол провів нараду в місцевому райвідділі, де керівники галузевих служб обласного управління підбили підсумки роботи підрозділу. За неналежне виконання своїх посадових обов’язків деяких керівників підрозділів райвідділу покарали дисциплінарними стягненнями.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Схожі статті

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *