468×60
468×60

Найбільший хабар на Тернопільщині у 2014 році – 20 тисяч гривень та 4 тисячі доларів США

6П’ять кримінальних проваджень за фактами вимагання на Тернопільщині неправомірної вигоди впродовж трьох місяців цього року розпочато за матеріалами працівників підрозділів державної служби боротьби з економічною злочинністю.

Підозру оголошено десятьом правопорушникам, які незаконно отримали близько 220 тисяч гривень. Відповідно до результатів оперативного супроводу, вісім кримінальних проваджень направлено до суду.

Зокрема, до суду з обвинувальним актом скеровано кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 368 КК України. Начальник реєстраційної служби Підволочиського районного управління юстиції в Тернопільській області вимагала та одержала від жителя Підволочиського району неправомірну вигоду в сумі 1,5 тисячі гривень за сприяння у пришвидшенні процесу реєстрації договорів оренди (земельних паїв).

Впродовж січня-березня правоохоронці задокументували шістнадцять фактів порушень вимог Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції» за якими складено адмінпротоколи.

12 – це порушення вимог щодо повідомлення про конфлікт інтересів (ст. 172-7 КУпАП), два факти – порушення вимог фінансового контролю (ст.172-6 КУпАП) та два – порушення встановлених законом обмежень щодо одержання дарунка (пожертви)-(ст. 172-5 КУпАП).

До відповідальності та штрафу суди притягнули 11 осіб.

Правоохоронці звертаються до всіх, кому відомі факти вимагання чи дачі неправомірної вигоди, повідомляти на номер телефону довіри – 27-13-40.

До слова, протягом 2014 року розпочато 27 кримінальних проваджень за фактами неправомірної вигоди. Найбільша сума неправомірної вигоди, одержаної однією особою, у 2014 році склала 20 тисяч гривень та 4 тисячі доларів США.

Схожі статті