468×60
468×60

Міліціонери продовжують працювати над розкриттям шахрайства, вчиненого відносно матері загиблого бійця АТО

bankДесять тисяч гривень зняли шахраї з кредитної картки матері Віталія Лотоцького, який загинув в зоні АТО поблизу Дебальцевого.

Міліціонерам вдалося встановити особу, на чий рахунок були переведені кошти потерпілої, та в якому місті їх зняли. На даний час тривають заходи щодо пошуку зловмисників, причетних до скоєння злочину.

Заява про вчинення шахрайств відносно матерів загиблого бійця АТО надійшла до правоохоронців ще 13 березня від волонтерів. Було встановлено, що до потерпілої на мобільний зателефонували невідомий чоловік та сказав, що він служив в зоні проведення антитерористичної операції і хоче допомогти жінці фінансово.

Відтак попросив її продиктувати номер банківської картки, аби він зміг перекинути туди гроші.
У потерпілої була на руках лише кредитка ПриватБанку і вона продиктувала співрозмовнику її номер. Повідомила жінка і код, який прийшов на телефон. В результаті з її «електронного гаманця» зняли десять тисяч гривень.

Даний факт правоохоронці внесли до єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 190 частина 1 ККУ – шахрайство.

Працівники відділу боротьби з кіберзлочинністю обласної міліції встановили, що кошти потерпілої перекинули різними частинами на рахунок 75-річного жителя міста Кривий Ріг Дніпропетровської області. Далі гроші зняв невідомий в одному із банкоматів цього ж міста. Камера відеоспостереження зафіксувала особу зловмисника, його розшукують.

Працівники тернопільської міліції спільно з колегами із Дніпропетровщини вживають усіх заходів щодо розкриття даного шахрайства та затримання осіб, причетних до його вчинення.

Міліціонери знову і знову застерігають жителів області від шахраїв та наголошують нікому за жодних обставин не повідомляти реквізити своїх банківських карток. Пам’ятайте, що це конфіденційна інформація.

Коли ж з вами сталася біда, негайно телефонуйте до міліції за телефонами у Тернополі (0352) 27-12-30, 27-12-58 або 102.Ваше оперативне звернення допоможе зберегти ваші кошти та встановити особу шахрая.

Схожі статті