468×60
468×60

Cувенірними доларами за автомобіль розрахувалися шахраї у Кременці

1За сувенірні папірці з зображенням американських президентів троє невідомих шахраїв у Кременці придбали автівку марки «BMW». Ошуканим залишився 21-річний місцевий житель. Сьогодні міліціонери розшукують двох чоловіків і жінку.

Оголошення про продаж іномарки молодий чоловік розмістив на одному з спеціалізованих веб-сайтів. З Тернополя зателефонував потенційний покупець, який був готовий готівкою розрахуватися за автомобіль на місці .

На зустріч із продавцем приїхала компанія молодих людей: двоє чоловіків і жінка. Довго оглядали автівку, торгувалися і, зрештою, зійшлися на ціні у чотири тисячі американських доларів.

На дворі сутеніло. Чотири тисячі доларів тернополянин відрахував поблизу єдиного джерела світла – підсвітки багажника і передав їх продавцеві. Аби чоловік не встиг перерахувати гроші, шахрай запропонував йому відразу зв’язати купюри гумкою.

Поки кременчанин в одній руці тримав валюту, а в іншій резинку для грошей, його знову відволікли. Товариш тернополянина знайшов на автівці подряпину й висловив на рахунок цього своє занепокоєння. Проте покупець не відмовився від угоди й додому поїхав на придбаній автівці .

За кілька хвилин до кременчанина подзвонив новий власник «BMW» і ще раз запитав чи все гаразд з іномаркою, з документами на неї й тому подібне. Тож потерпілий знову не мав змоги перерахувати гроші.

Коли ж, нарешті, придивився до купюр, то з’ясував, що справжньою є лише сотня доларів, які лежали зверху, на решті папірців був напис – сувенір.

Кременчанин звернувся із заявою до місцевих міліціонерів, однак ні детального опису шахраїв, ні інформації звідки вони приїхали чи куди поїхали не зміг надати правоохоронцям. За словами молодого чоловіка, його увагу постійно щось відволікало й він просто не мав змоги добряче розгледіти лиходіїв.

Як повідомив начальник Кременецького райвідділу міліції Володимир Галевич, інформацію про даний факт правоохоронці внесли в Єдиний реєстр досудових розслідувань з правовою кваліфікацією статті 190 Кримінального кодексу України. Оперативно-розшукові заходи по встановленню осіб, причетних до злочину та їхнього місця перебування тривають.

Схожі статті