468×60
468×60

Проти посадовців міськради відкрили кримінальне провадження

groshiКримінальне провадження за фактом розтрати коштів місцевого бюджету проти посадових осіб управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міськради, відділу технічного нагляду та однієї з підрядних організацій відкрив слідчий відділ міської міліції за матеріалами, наданими працівниками УДСБЕЗ в Тернопільській області.

В березні 2014 року в обласному центрі був оголошений тендер по заміні та встановленню нових дорожніх знаків на вулицях Тернополя.

Торги на суму понад один мільйон двісті тисяч гривень виграло одне з Кременецьких будівельних товариств.

В період з 7 квітня по 1 листопада минулого року товариство-підрядник отримало більш як сто тисяч гривень на встановлення дорожніх знаків. Проте жодних робіт виконано не було, хоча акти підписали усі три сторони – ЖКГ, відділ технагляду та підрядна організація.

З метою встановлення остаточної суми збитків, завданих Тернопільському міському бюджету, фахівці обласної фінансової інспекції проводять перевірки. Подію внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 191 КК України – привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем.

Схожі статті