468×60
468×60

Міліціонери вилучили в учня профтехучилища коноплю

konoplyzСірникову коробку, наповнену коноплею, вилучили співробітники відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків Тернопільського райвідділу міліції у 17-річного жителя села Лозова.

Під час проведення оперативно-профілактичних відпрацювань, на зупинці громадського транспорту увагу міліціонерів привернув юнак, який порушував порядок.

Побачивши правоохоронців, хлопець збентежився та почав метушитися. Така дивна поведінка стала зрозуміла оперативникам після того, як у кишені його куртки вони знайшли сірникову коробку, наповнену коноплею.

Юнак розповів, що наркотичну речовину він виростив сам і зберігав для власного вживання. Як з’ясувалося, хлопець навчається в одному із училищ обласного центру, його вихованням займається лише бабуся.

У поле зору правоохоронців він потрапив не вперше – раніше притягувався до відповідальності за крадіжку.

За незаконне зберігання наркотичних засобів юнакові доведеться понести покарання. Йому інкримінують частину 1 статті 309 ККУ – незаконне виробництво, виготовлення, зберігання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту. Триває досудове розслідування.

Схожі статті