468×60
468×60

В зону проведення АТО поїхали бійці батальйону Нацгвардії

1Бійці батальйону Національної гвардії Тернопільщини відправилися у зону проведення антитерористичної операції. У неділю, четвертого січня, вони поїхали на схід, аби змінити своїх колег.

За словами командира батальйону Віктора Шершуна, для тернопільських бійців Нацгвардії це вже третя ротація. Він запевнив, що хлопці забезпечені усім необхідним і готові до виконання бойових завдань.

Маскувальні сітки, взуття, одяг, буржуйки, дизпаливо, запчастини на техніку зібрали тернополяни для бійців Нацгвардії. Допомогла громада купити тепловізор. У планах – придбання безпілотника, який необхідний для проведення розвідки. Один такий пристрій вартує 2-3 тисячі доларів.

Вантажно-пасажирський автомобіль перед виїздом в зону АТО подарували батальйону представники духовенства.

Василь Ярошевський, старший інструктор взводу спеціального призначення батальйону Національної гвардії каже, що автомобілі зараз дуже потрібні і не лише для того, щоб завести бійців. Транспорт використовують для перевезення харчів і всього матеріально-технічного забезпечення. Необхідний він і для доїздів до блокпостів.

Провести нацгвардійців в зону АТО прийшли рідні та друзі. Вони вірять, що хлопці через 50 діб повернуться додому живими та неушкодженими.

Схожі статті