468×60
468×60

На Тернопільщині орудують кишенькові злодії

zlodiiМаксимально пильними у людних місцях, особливо на ринках, у торгових закладах та громадському транспорті наполегливо радять міліціонери.

Минулої доби декілька тернополян потерпіли від кишенькових злодіїв. У 40-річної жінки мобільний телефон поцупили у маршрутному таксі. Жінка після розмови сховала телефон у кишеню куртки, а вже дома побачила, що його немає.

Схожа неприємність спіткала 32-річну тернополянку. У неї також у громадському транспорті поцупили мобільний. Правоохоронці розшукують крадіїв.

Ризик потерпіти від злодія у напівпорожньому салоні тролейбуса чи маршрутного таксі близький до нуля і збільшується пропорційно до зростання кількості пасажирів. Таких висновків дійшли правоохоронці, проаналізувавши статистику кишенькових крадіжок.

Аби не стати жертвою крадія, слід уникати переповненого транспорту. Міліціонери стверджують, що спостережлива людина може вирахувати кишенькового злодія самостійно.

Злодій обирає ціль у магазині або на зупинці і починає «пасти» її. Зловмисник може подати жертві руку чи притримати двері, а тим часом спритно залізти до сумочки чи кишені.

Головним інструментом кишенькових злодіїв є руки, але багато використовують ще й допоміжні засоби – леза чи пінцети. Досвідчені крадії можуть розрізати сумку за допомогою звичайної монети із загостреними краями.

Правоохоронці радять, як вберегтися від кишенькарів:

- не носіть із собою великої суми грошей без крайньої необхідності;
- не залишайте сумку зі значною сумою без нагляду у магазині чи на ринку;
- виходячи з дому, переконайтесь, що портмоне чи гаманець не виділяються з-під одягу, не привертають увагу;
- не носіть гаманці у задніх кишенях штанів;
- у натовпі жіночу сумочку слід міцно тримати, притиснувши до себе;
- не варто перераховувати вміст гаманця в людному місці.

Якщо ж ви все-таки стали жертвою злодія, негайно телефонуйте 102 у будь-який підрозділ міліції.

Схожі статті