468×60
468×60

Силовики Тернопільщини мірялися силою

Чемпіонат Тернопільської обласної організації ФСТ „Динамо” з гирьового спорту відбулися у спортивному комплексі „Текстильник”.

9 команд правоохоронних органів змагалися за звання найсильнішого з гирями вагою у 32 кілограми.

Перемогу у командному заліку у гирьовому спорті здобула команда УМВС України в Тернопільській області, друге та третє місця відповідно посіли працівники оласного управління надзвичайних ситуацій та податкової міліції.

В особистих заліках перемогу у ваговій категорії до 60 кілограм святкував Володимир Довгошия зі служби надзвичайних ситуацій. Він виконав 35 підйомів. Серед спортсменів вагою до 70 кілограм першість виборов працівник УДАІ Іван Свистун, а серед гирьовиків, вага яких перевищує 75 кілограм переміг представник податкової міліції Віталій Осідак.

Олексій Криворучко з обласного управління внутрішніх справ у вазі понад 80 кг осилив 73 підйоми. У категоріях до 90 кг та понад 90 кг першість вибороли автоінспектори Володимир Дзюба і Петро Пігович.
Переможці й призери змагань отримали кубки та грамоти обласної організації „Динамо”.