468×60
468×60

Півроку пацієнт Бережанського психоневрологічного будинку-інтернату «мандрував» Західною Україною

1Шість місяців тому 34-річний пацієнт Бережанського психоневрологічного будинку-інтернату самовільно покинув територію спецзакладу. Про зникнення чоловіка співробітників райвідділу міліції повідомили працівники лікувальної установи.

Півроку безвісти зниклого розшукували правоохоронці Тернопільщини та сусідніх областей. Співпраця міліцейських відомств різних регіонів дала результат – пацієнта повернули до будинку-інтернату.

З’ясувалося, що увесь цей час розшукуваний мандрував Тернопільщиною, Львівщиною, Рівненщиною. Певного місця проживання не мав. Харчувався разом з безпритульними, подекуди знаходив для себе дрібний підробіток. У Рівненській області намагався влаштуватися вантажником.

Подорож для уродженця Тернопільщини завершилася у місті Кузнецовськ, що на Рівненщині. Там безпритульний привернув увагу співробітників патрульної служби. Оскілки жебрак не мав із собою жодних документів, його запросили у міськвідділ міліції для встановлення особи. Коли ж з’ясувалося, що «мандрівник» уже півроку перебуває у розшуку, рівненські міліціонери зателефонували колегам з Тернопільщини.

Сам чоловік каже, що йому набридло перебувати у інтернаті тому і вирішив трохи помандрувати.

Схожі статті