468×60
468×60

Через недогляд няні діти отримали опікові рани

1Двох шестирічних хлопчиків із опіками 1 та 2 ступенів у вівторок, другого грудня, близько опівдня в обласну дитячу лікарню привезла швидка допомога.

Травми малюки отримали в одному з дитячих садочків Тернополя . Про це лікарі одразу повідомили правоохоронців.

Міліціонери встановили, що нещастя трапилося через недбальство няні. 49-річна жінка на підвіконні в кімнаті, де гралися діти, увімкнула електочайник й відволіклася. Хтось із малюків випадково зачепив провід і перекинув його. Окріп вилився на двох хлопчаків, що були поруч.

Працівники дитсадка негайно викликали швидку та повідомили про нещастя батьків травмованих дітей.

В одного з хлопчиків медики діагностували опіки шиї та спини, зараз він у реанімації. Іншого – госпіталізували у хірургічне відділення з попеченими передпліччям і кистю. Життю дітей нічого не загрожує, однак у них попереду тривале лікування.

Інформацію про подію міліціонери внесли в Єдиний облік досудових розслідувань за правовою кваліфікацією частини 1 статті 137 Кримінального кодексу України – невиконання або неналежне виконання професійних чи службових обов’язків щодо охорони життя та здоров’я неповнолітніх внаслідок недбалого або несумлінного до них ставлення, якщо це спричинило істотну шкоду здоров’ю потерпілого.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням чи позбавленням волі на строк до трьох років.

Схожі статті