468×60
468×60

Тернопільського продавця марихуани взяли «на гарячому»

1Співробітники відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків обласного управління міліції задокументували декілька фактів збуту терноплянином марихуани.

Зловмисника взяли «на гарячому», коли він поклав до кишені півтори сотні гривень, виручених від продажу дурману.

Тернополянин не лише травив своїм товаром інших, а й сам пристрастився до нього. Під час санкціонованого обшуку за місцем проживання підозрюваного міліціонери вилучили майже півтора кілограма марихуани, приладдя для її виробництва та кошти, здобуті злочинним шляхом.

– Підозрюваний вирощував сировину у лісосмузі, – розповів заступник начальника відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків Олександр Буняк. – Збирав рослини, висушував їх, подрібнював та фасував. Бажаючих придбати дурман-зілля вистачало. За один згорток марихуани вагою три грами отримував від 130 до 150 гривень.

Крапку в злочинній діяльності наркоторгівця поставили міліціонери. Тернополянину інкримінують дві статті Кримінального кодексу України – 307 (ч.2) – незаконне виробництво, виготовлення, зберігання та збут наркотичних засобів, а також 309 (ч.2) – незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів.

Суд обрав підозрюваному запобіжний захід – домашній арешт. Триває досудове розслідування.

Схожі статті