468×60
468×60

Динамівські змагання з кросу виграла команда охоронців

Змагання чемпіонату обласної організації ФСТ „ Динамо” України з легкоатлетичного кросу за програмою змагань „Динаміада-2014 відбулися 11 листопада на набережній Тернопільського ставу.

Перед початком забігу учасники хвилиною мовчання вшанували пам`ять українських воїнів, які загинули у зоні АТО.

До програми змагань входив біг на дистанції тисячу, три та п’ять тисяч метрів.

Звання кращого спортсмена виборювали сорок учасників з десяти команд колективів фізичної культури правоохоронних органів.

Переможцем загальнокомандного заліку стала команда УДСО при УМВС України в Тернопільській області, друге та третє місця посіли команди УМВС України в Тернопільській області та УДСНС України в Тернопільській області.

Переможцями в особистому заліку стали :Дорош Наталія( КФК УМВСУ, дистанція 1000 метрів, Колтко Віталій ( КФК УДСО, дистанція 1000 метрів, Трачук Андрій ( КФК Держспецзв`язку, дистанція 3000 метрів), Даньків Руслан(КФК УДСО, дистанція 5000 метрів).

Переможці та призери змагань нагороджені кубками, дипломами та грамотами обласної організації „ Динамо”.